O mnie

Cześć, mam na imię Paulina, od blisko 10 lat interesuję się pracą z ciałem ludzkim.  Najpierw przez kilka lat uczyłam się własnego ciała i odkrywałam jego możliwości, a od 3 lat prowadzę treningi, gdzie uczę Was prawidłowych wzorców ruchowych i dbam o Waszą sprawność. W pewnym momencie uświadomiłam sobie, że silne i sprawne ciało to nie wszystko. Dotarło do mnie, że muszę też zająć się bardziej subtelnymi elementami siebie. 

Do jogi przez długi czas podchodziłam z rezerwą. Nie było miłości od pierwszej asany. Dopiero, gdy przechodziłam przez trudny okres skupiłam się na pracy z oddechem i wtedy poczułam, że to jest to czego potrzebuję. Od tamtej pory praktykuję nieustannie.  Ukończyłam kurs nauczycielki Yoga RYT200, ale nadal pozostaję uczniem, ciągle się rozwijam, czytam i chłonę wiedzę o jodze jak gąbka.

Jestem bardzo wdzięczna, że moje życie poukładało się w ten sposób. W jodze znalazłam przestrzeń do rozwoju siebie, do dzielenia się jej pięknem z innymi, ale także do uczenia się od Was. Każda praktyka, którą dla Was przygotowuję jest jednocześnie lekcją dla mnie. 

W trakcie zajęć zwracam uwagę na oddech i na ciało oraz na połączenie tych dwóch elementów, bo uważam, że to połączenie odróżnia praktykę asan od gimnastyki. 

Uczę Was jak spowolnić oddech i pozbyć się stresu, zapoznaję Was także innymi technikami oddechowymi, które podnoszą poziom energii, oczyszczają i sprawiają, że czujemy się lepiej. 

W zakresie pracy z ciałem fizycznym zwracam uwagę jaka jest intencja asany, a nie jej forma. Chcę Was nauczyć czuć ciało i akceptować jego ograniczenia, dbam o to żeby praktyka była bezpieczna. Zawsze podkreślam, żeby zachować równowagę między siłą i elastycznością, bo samo rozciąganie nie chroni nas przed kontuzjami. 

Poza jogą i treningiem funkcjonalnym interesuję się ajurwedą, medycyną chińską i wszystkim tym co pozwala mi żyć zdrowo i szczęśliwie. 

Joga to cudowna droga do samopoznania. Zapraszam!

Opinie o mnie

Dziękuję za zajęcia! Chcę jeszcze!! Możesz polecić matę którą mogłabym kupić?

MONIKA

Po dwóch spotkaniach czuję się świetnie. Brzuch przestał mi się napinać, mam tak jakby znacznie więcej miejsca, zdecydowania lepiej mi się oddycha, a po wczorajszej sesji znacznie lepiej mi się chodzi. (…)

KASIA

Bardzo serdecznie dziękuję za cudownie spędzony czas i pozytywną energię. Było super i na pewno piszę się na kolejne zajęcia. Dziękuję!

EWA

„Nie używamy ciała, by przybrać pozycję, przybieramy pozycję, by dotrzeć do ciała”

B. Clark